THE CREW
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

THE CREWConectare

THE CREW


Off-Topic V1.

power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde
+11
Test,
LikeABoss
™DjKry$!y@nn0™
Ŕaüℓ.
madalin33
nexus2k
TheJoker
viTaminaXyZ
dj_hack
Denis
TEDCREW2K
15 participanți

descriptionOff-Topic V1. - Pagina 3 EmptyOff-Topic V1.

more_horiz
Rezumarea primului mesaj :

Sa vorbim despre clan.


Ultima editare efectuata de catre ™★loren★™ in Dum Dec 23, 2012 11:31 am, editata de 1 ori

descriptionOff-Topic V1. - Pagina 3 EmptyRe: Off-Topic V1.

more_horiz
La multi ani romani si la multzi ani Romaniei!!!

descriptionOff-Topic V1. - Pagina 3 EmptyRe: Off-Topic V1.

more_horiz
As vrea sa va spun ca am iesit din street mafia..pentru cateva zile pana donez pentru baaza..ca trebuie sa donez si pt admin..inca ceva.
Are cineva numarul lui (ciolo)Death?

descriptionOff-Topic V1. - Pagina 3 EmptyRe: Off-Topic V1.

more_horiz
-Noapte Buna Street Mafia.

@Nexus

descriptionOff-Topic V1. - Pagina 3 EmptyRe: Off-Topic V1.

more_horiz
Neata lume. coffee

descriptionOff-Topic V1. - Pagina 3 EmptyRe: Off-Topic V1.

more_horiz
Neatza big grin ..Am revenit si acum ma ocup cu academia..pana acum avem doar 3 playeri(eu,vitamina si andrey557)Sa vedem cine mai vine ..big grin

descriptionOff-Topic V1. - Pagina 3 EmptyRe: Off-Topic V1.

more_horiz
Noapte Buna.
Off-Topic V1. - Pagina 3 Tumblrmd40jniebk1rky7ju

descriptionOff-Topic V1. - Pagina 3 EmptyRe: Off-Topic V1.

more_horiz
Salut.

descriptionOff-Topic V1. - Pagina 3 EmptyRe: Off-Topic V1.

more_horiz
https://the-crew.forumgratuit.ro/portal

descriptionOff-Topic V1. - Pagina 3 EmptyRe: Off-Topic V1.

more_horiz
Update forum:
O noua legenda mai personalizata.
Profilu utilizatorilor s-a schimbat.
+ Nu mai suntem in parteneriat cu Street Jump.

descriptionOff-Topic V1. - Pagina 3 EmptyRe: Off-Topic V1.

more_horiz
Good Night.

descriptionOff-Topic V1. - Pagina 3 EmptyRe: Off-Topic V1.

more_horiz
Neata.

descriptionOff-Topic V1. - Pagina 3 EmptyRe: Off-Topic V1.

more_horiz
Neata.
Ce faceti?

descriptionOff-Topic V1. - Pagina 3 EmptyRe: Off-Topic V1.

more_horiz
Update forum:

Ornamentele de craciun au fost scoase!
Chatu nu mai exista de acum se numeste Pagina de Start.

descriptionOff-Topic V1. - Pagina 3 EmptyRe: Off-Topic V1.

more_horiz
Adio lumea sa:mp... happy
Am terminato de ceva timp...

descriptionOff-Topic V1. - Pagina 3 EmptyRe: Off-Topic V1.

more_horiz
Imi pare rau ca de retragi si nu o sa mai facem antrenamente sau sa ne jucam "de-a armata" sa avem M4A1 si sa fugim dupa teroristi apoi sa plecam la Area 69..Tu stiai sa faci evente,antrenamente si s faci in asa fel in cat sa ne distram.Imi va fii dor de tine si de "nebuniile" pe care le faceam.Bafta si ai grija cu bautura si fmeile ca ti se urca la cap !

descriptionOff-Topic V1. - Pagina 3 EmptyRe: Off-Topic V1.

more_horiz
Imi pare rau ca te lasi de samp. Oricum in StreetMafia m`am simtit foarte bine. Au fost niste clipe de neuitat, distractie.Sau cand eram in Grove*4*ever a fost foarte fain. Ce sa zic....iti urez sanatate, noroc si ce iti doresti tu.

Cu drag. Ŕaüℓ

descriptionOff-Topic V1. - Pagina 3 EmptyRe: Off-Topic V1.

more_horiz
Acum ca loren va pleca...sa citim inca o data streetmafia history....si ca sa facem streetmafia sa fie o legenda..o legenda vie loren sper ca o sa mai intri pe server sa vezi streetmafia...si membri din ea...noi te asteptam cu drag..

descriptionOff-Topic V1. - Pagina 3 EmptyRe: Off-Topic V1.

more_horiz
Fratilor clanu s-a stins, azi am intrat pe server am incercat /clanm *StreetMafia* si clanu nu exista.

descriptionOff-Topic V1. - Pagina 3 EmptyRe: Off-Topic V1.

more_horiz
Clanul a revenit ! avem membrii eu ma ocup de el ...Maine facem war cu Danangboys...oricum ii batem ne ajuta si shooter.

descriptionOff-Topic V1. - Pagina 3 EmptyRe: Off-Topic V1.

more_horiz
Agresor ala ma tot da afara din clan,de cand i-a dat Death seful mi-a scos ala seful si m-a dat si afara in + ma si jgneste.Cer sa luat masuri.

descriptionOff-Topic V1. - Pagina 3 EmptyRe: Off-Topic V1.

more_horiz
Tu si mai comentezi cu el...am obesrvat si cu mine mai nou cine te crezi? repede ai plecat in StreetHuligans...mai gandestete si apoi dami un raspuns daca revii sau nu . straight face

descriptionOff-Topic V1. - Pagina 3 EmptyRe: Off-Topic V1.

more_horiz
Ma cred pentru ca tu ii tii partea aveam poze cand a primit jail 2 minute pentru drive-by si apoi i-ai dat unjail ca sa vina la eventul tau.Ii tii partea omule i-ai dat si sef de cand a venit in clan ti-am zis ca e un om de nimic,dar tu nu m-ai ascultat si da m-am dus in StreetHuligans pentru ca acolo o am pe soramea,pe disstrict si pe zac care sunt niste oameni de incredere si nu se cearta ca si voi.Aseara m-ai tot rugat sa vin in clan ti-am zis pana nu ii iei seful eu nu vin.

descriptionOff-Topic V1. - Pagina 3 EmptyRe: Off-Topic V1.

more_horiz
Bine ma ramai in StreetHuligans cum vrei...Oricum seful lui agresor ramane...este foarte bun la dm si merita !. Tu cand aveai sef nu faceai absolut nimic....Oricum o sa-ti fie scos si manager clan dupa forum. Bafta in clanul ala...! angry

descriptionOff-Topic V1. - Pagina 3 EmptyRe: Off-Topic V1.

more_horiz
Asa oftica-te ca StreetHuligans oricum e mai bun decat voi la dm.Clanu vostru ala praf numa de nobi,buti si cocalari cu agresor in frunte.Ghinion in viata x(

descriptionOff-Topic V1. - Pagina 3 EmptyRe: Off-Topic V1.

more_horiz
Ce copil ofticat ...se vede ca nu ai mai mult de 10 ani...pt ce sa vii tu in *StreetMafia* ? Oricum esti praf la Dm....Si clanu nostru e praf?laughing e nr 2 pe sv ba..dupa DaNangBoys...au venit membrii foarte buni la Dm...si app nu mai te crede asa mare in gura cu mine .

descriptionOff-Topic V1. - Pagina 3 EmptyRe: Off-Topic V1.

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde