THE CREW
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

THE CREWConectare

THE CREW


descriptionCeva nou pentru Jetea Salam Dreas EmptyCeva nou pentru Jetea Salam Dreas

more_horiz
Am incercat sa fac un fel de motor grafic pentru GTA San Andreas cu MTA San Andreas, uitati ce a iesit:

https://www.youtube.com/watch?v=f1jBcX6QyY8&feature=channel&list=UL



Sper ca va place happy

Filmat cu ENB Series

descriptionCeva nou pentru Jetea Salam Dreas EmptyRe: Ceva nou pentru Jetea Salam Dreas

more_horiz
Mistoo Thanatore ...
Le vreau si eu , ca tre sa-mi bag si eu cv mod enb .
Merci ! .

descriptionCeva nou pentru Jetea Salam Dreas EmptyRe: Ceva nou pentru Jetea Salam Dreas

more_horiz
๖ۣۜĐeath a scris:
Mistoo Thanatore ...
Le vreau si eu , ca tre sa-mi bag si eu cv mod enb .
Merci ! .

Idem ๖ۣۜĐeath foarte tare happy tineo tot asa winking

descriptionCeva nou pentru Jetea Salam Dreas EmptyRe: Ceva nou pentru Jetea Salam Dreas

more_horiz
Like ! rolling on the floor
Edit by .Death. :Ai fost sanctionat cu 10% warn pentru post-hunt .

descriptionCeva nou pentru Jetea Salam Dreas EmptyRe: Ceva nou pentru Jetea Salam Dreas

more_horiz
1.Acum vad ca andrey are 0 % ceea ce este bine
2.Si voi ati zis foarte tare, misto el de ce sa nu aiba voie sa zica Like?

descriptionCeva nou pentru Jetea Salam Dreas EmptyRe: Ceva nou pentru Jetea Salam Dreas

more_horiz
Frate pt ce ai super moderator vai lorene la cine ai dat si tu... Se da warn pt asta ca e post-hunt. Nu mai scrieti asa : misto, like scrieti mai mult cum am scris eu mai sus doamne..... worried

descriptionCeva nou pentru Jetea Salam Dreas EmptyRe: Ceva nou pentru Jetea Salam Dreas

more_horiz
Ciolo copil obsedat de posturi , numai posta la topicuri vechi de 2-3 luni straight face

descriptionCeva nou pentru Jetea Salam Dreas EmptyRe: Ceva nou pentru Jetea Salam Dreas

more_horiz
Bine fiti voi destepti dar cand voi reveni O SA ZBURATI TOTI CEI CARE M-ATI ENERVAT !!! . cheers cheers

descriptionCeva nou pentru Jetea Salam Dreas EmptyRe: Ceva nou pentru Jetea Salam Dreas

more_horiz
pe pluto //

descriptionCeva nou pentru Jetea Salam Dreas EmptyRe: Ceva nou pentru Jetea Salam Dreas

more_horiz
viTaminaXyZ a scris:
pe pluto //


VitaminaXyZ PostHunt pentru asta ai warn 10%

descriptionCeva nou pentru Jetea Salam Dreas EmptyRe: Ceva nou pentru Jetea Salam Dreas

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde