THE CREW
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

THE CREWConectare

THE CREW


description*StreetMafia* History Empty*StreetMafia* History

more_horiz
*StreetMafia* History 5YtRo

*StreetMafia* History Dki5zIstoria clanului *StreetMafia*:

Dupa cum stiti cu toti clanu StreetMafia este unul dintre cele mai bune clanuri de pe RRS, el a fost inventat de mine intr-o zi cand nu am avut ce face, am zis sa fac un clan cu numele StreetMafia, clanu a luat nastere dupa ce eu am renuntat la Grove un alt clan care a facut ravagi pe server, dupa m-am gandit ca acest clan merita sa aiba membri care stiu dm nu cei care nu stiu cum era Grove. A trecut o luna de zile, clanu avea membri "experti" in dm, dm fiind c-bug, r-bug care se spune ca nu este un dm real, dm real este cel simplu fara buguri, clanu folosea doar modu run weapons. Dupa 2-3 luni clanu a ajuns locul 1 pe server prin DENIS11,Shooter,Hunter,Falls,Toxic,Death etc multi membri care au ajutat acest clan sa ajunga locul 1 pe serveru RRS, acum a venit timpu sa spun ca eu nu mai am timp de clan iar prin asta clanu v-a ajunge mai rau, nu cred ca o sa il mai vedem pe locul 1.Sa deti un clan nu este usor este mult stres si multa bataie de cap cu membri, cu bani daca doresti sa ai un clan bun trebuie sa si donezi pentru o baza(asta e sfatu meu). Nu mai am timp de sa:mp pentru ca sunt ocupat cu scoala am si alte treburi dar asta nu inseamna ca clanu se va duce de rapa, o sa revenim in iarna cand nu o sa fiu asa ocupat. Vreau sa le multumesc tuturor celor care m-au ajutat cu acest clan.
Bafta in continuare, sunteti liberi sa plecati din clan.
PS: Forumu ramane pentru academie de care se ocupa dj_krystianno, deci faceti cerere pentru academie nu pentru clanu oficial, facem o mica pauza.

©StreetMafia


Ultima editare efectuata de catre ™★loren★™ in Joi Ian 03, 2013 3:57 am, editata de 6 ori

description*StreetMafia* History EmptyRe: *StreetMafia* History

more_horiz
Este unul dintre cele mai bune clanuri merita sa aiba si un forum.
Sper sa revenim in Iarna in forta, eu sunt plecat din tara dar o sa revin, in clan o sa raman orice ar fi. happy

description*StreetMafia* History EmptyRe: *StreetMafia* History

more_horiz
Corect este cel mai bun clan si va ramane cel mai bun clan.
Nu neaparat in iarna peste o sapt o sa vina iar toti si o sa rupem happy Si acuma rupem happy Eu m-am intors in *StreetMafia* Official deoarece aici imi este locul happy

description*StreetMafia* History EmptyRe: *StreetMafia* History

more_horiz
Bravo va lovit sentimentele laughing

description*StreetMafia* History EmptyRe: *StreetMafia* History

more_horiz
Cei din academie vor fi bine antrenati pe iarna..si vei vedea ca vor fi diferente mari.

description*StreetMafia* History EmptyRe: *StreetMafia* History

more_horiz
TheJoker a scris:
Bravo va lovit sentimentele laughing


Esti cam glumet nu; ***** *** si pe tine .

description*StreetMafia* History EmptyRe: *StreetMafia* History

more_horiz
Mai usor cu limbaju ...

description*StreetMafia* History EmptyRe: *StreetMafia* History

more_horiz
Topic Closed.
Motiv: Topic Informativ.




@StreetMafia.

description*StreetMafia* History EmptyRe: *StreetMafia* History

more_horiz
Topic redeschis.
Motiv: Clanu s-a stins, asteptam cuvinte din partea voastra, doar voi il puteti aduce la viata.

description*StreetMafia* History EmptyRe: *StreetMafia* History

more_horiz
Redesschide-ti ma clanul ca a fost si va fii cel mai tare clan de pe RRS . Street Mafia the best on the world!

description*StreetMafia* History EmptyRe: *StreetMafia* History

more_horiz

description*StreetMafia* History EmptyRe: *StreetMafia* History

more_horiz

description*StreetMafia* History EmptyRe: *StreetMafia* History

more_horiz
privacy_tip Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
power_settings_newConectați-vă pentru a răspunde